O nas

------------------ Michał Chudy ------------------ 

 Michał Chudy biegły rewident, prawnik oraz ekonomista, z kilkunastoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług doradczych oraz badania sprawozdań finansowych. Michał posiada doświadczenie w świadczeniu usług badania i przeglądów sprawozdań finansowych sporządzanych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, a także pakietów konsolidacyjnych sporządzanych według grupowych zasad rachunkowości.

Doświadczenie Michała obejmuje również świadczenie usług doradczych w szczególności przeprowadzanie badań due diligence oraz usług w zakresie weryfikacji i poprawy środowiska kontroli wewnętrznej.

Na początku swojej kariery Michał był związany zawodowo z PricewaterhouseCoopers jedną z największych międzynarodowych firm doradczych i audytorskich.
Michał jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach ze specjalnością rachunkowość oraz wydziału prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Michał posługuje się językiem angielskim.

------------------ Przemysław Dybała ------------------ 

Przemysław Dybała doradca podatkowy, prawnik, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa podatkowego.

Przemek posiada bogate doświadczenie w obszarze cen transferowych – na zlecenie klientów opracowuje dokumentację cen transferowych oraz doradza odnośnie wyboru metody i sposobu kalkulacji cen w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi.

W przeszłości uczestniczył w licznych audytach podatkowych oraz przeglądach typu due diligence. Doradzał także klientom w toku realizowanych przez nich procesów restrukturyzacyjnych.

Przemek zdobywał doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach doradztwa podatkowego: PricewaterhouseCoopers, Roedl & Partner oraz Mazars Audyt.

Przemek jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Strategii podatkowej na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Kontakt

T: +48 502 207 504

E: audyt@ptaaudyt.pl

E: podatki@ptaaudyt.pl

Biuro Warszawa

ul. Nowy Świat 61/5
00-042 Warszawa

E: audyt@ptaaudyt.pl

Biuro Katowice

ul. Jana III Sobieskiego 11/CD108
40-082 Katowice

PTA AUDYT Sp. z o.o.
ul. Ks. P. Ściegiennego 21/5
40-114 Katowice

KRS 702648
NIP 6342911280
REGON 368680538